MARANTZ NR1508 + HDMI kabel ZDARMA

Kód zboží: MARANTZNR1508
Doprava ZDARMA

Síťový 5.2 AV přijímač

  • Dostupnost: 1-3 dny
  • Záruka:24 měs.

MARANTZ NR1508 + HDMI kabel ZDARMA

AV přijímač 5.2 s diskrétními koncovými stupni o výkonu 5 x 85W (6 ?/1kHz, zkreslení 1% 1ch Drive), Dolby True HD, dts HD, automatická kalibrace Audyssey MultiEQ, 5+1 HDMI IN s podporou 4K 60Hz 3D ARC, 1x HDMI OUT, HDCP 2.2, 1x USB A, sluchátkový výstup, tuner AM/FM, WiFi, Bluetooth, HD audio streaming FLAC HD/WAV/DSD2.8/ALAC, příjem internetových rádií Tune In, Spotify Connect, Tidal Deezer, AirPlay, multiroom HEOS, pokročilé grafické uživatelské rozhraní, ovládání aplikací Marantz AVR App, hmotnost 8.5 kg.
 

  • Barva: černá, zlatá.
    (barvu upřesníte v obj.košíku v poli Komentáře)


 

Kolekce AV receiverů Marantz využívá nejnovější verzi standartu HDMI (1.4), čímž je zajištěno, že milovníci filmů i her jsou zcela připraveni na budoucnost. Jejich elegantní design také dodává vašemu obývacími pokoji styl a řád. Ať již jde o útlý AV receiver, AV receiver střední třídy s ovládacím tlačítkem a předními vstupy skrytými za výklopným panelem nebo AV receiver nejvyšší třídy se stylovým kruhovým displejem, stačí se podívat blíže a takřka uslyšíte kvalitu.

NR1508 AV Slim nabízí úžasnou reprodukci spolu s rozsáhlou konektivitou zahrnující vestavěný HEOS bezdrátový multirom systém s možností poslechu kdekoli v domě. Můžete procházet a přehrávat hudbu ze své knihovny, tisíce internetových rádií, s podporou aplikace a v kvalitě hi-res. NR1508 je také vybavený BT a AirPlay pro přímé streamování hudby do koncových zařízení. Kvůli kvalitnímu surround zvuku v Hi-Res je NR1508 vybavená vyspělým 32bit DSP procesorem s podporou všech hlavních formátů prostorového zvuku, včetně Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio. Výkonová sekce obsahuje diskrétní kapacitory s vysokou proudovou zatížitelností pro všechny kanály, minimální hodnota doporučených reproduktorů je 4 Ohm.

Video sekce je osazená šesticí HDMI vstupů (z toho je jeden na předním panelu) s plnou podporou nejnovějších 4K Ultra HD video specifikací, včetně 60 Hz zobrazení, 4:4:4 Pure Color sub-samplingem, BT.2020, HDR a kompatibilitu s Dolby Vision. Splňuje také HDCP 2.2, můžete tedy bez obav přehrávat 4K Ultra HD obsah s ochranou proti kopírování. HLG (Hybrid Log Gamma) průchod pro budoucí zpracování HDR vysílání bude dostupný v rámci budoucího upgrade.
Stejně jako aplikace HEOS i "Marantz 2016 AVR Remote" ovládací aplikace je volně dostupná pro Android a iOS v Apple app store, Google Play a Amazon appstore.

.: 5-kanálový diskrétní výk. zesilovač, 85 W na kanál Dostatečný výkon pro ozvučení středně velké místnosti vyhlášeným zvukem Marantz
.: 4K/60 Hz full-rate pass-through, 4:4:4 rozlišení barev, HDR a BT.2020, plus kompatibilita s Dolby Vision s Hybrid Log Gamma (HLG; v rámci budoucího upgrade) Nejnovější HDMI standard pro maximální využitelnost
.: 6 HDMI vstupů (vč. 1 vpředu) s plnou podporou HDCP 2.2 Mnoho vstupů pro vaše HD zdroje
.: Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio Nejmodernější formáty domácího kina
.: Vestavěné Wi-Fi 2.4GHz/5GHz Dual band Vylepšená stabilita připojení do sítě
.: HEOS bezdrátový systém multiroom Lze kombinovat s dalšími reproduktory/přístroji HEOS a hrát a ovládat pomocí aplikce v celém domě
.: AirPlay, Bluetooth, Internetové rádio, Spotify Connect, Tidal, Deezer, Network Audio Streaming Přístup k prakticky neomezenému množství online zdrojů
.: Podpora DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC a WAV High Resolution audio streaming pro Hi-Fi nadšence
.: Audyssey MultEQ, Dynamic Volume a Dynamic EQ Nabízí perfektní ekvalizaci pro vaše reproduktory nebo poslechovou místnost.
.: Podpora Audyssey MultEQ Editor app (dostupná za cca 20Eur v obchodech s aplikacemi) Profesionální možnosti nastavení zvuku
.: Barevně rozlišené reproterminály, Setup Assistant, moderní GUI, Marantz 2016 AVR Remote AppJednoduchá instalace, nastavení a provoz
.: Inteligentní ECO režim s možností deaktivace Ohleduplné z hlediska spotřeby bez zvukových kompromisů

Nejmodernější verze HDMI konektivity; HDR, Dolby Vision, HLG a HDCP 2.2 kompatibilní
Celkem šest HDMI vstupů – včetně jednoho na předním panelu pro rychlé připojení – přímo do video sekce, s podporou nejnovějších HDMI specifikací, včetně 4K Ultra HD 60Hz videa, 4:4:4 Pure Color sub-sampling, BT.2020 a HDR průchodu na všech vstupech. Kompatibilita s Dolby Vision, s avizovaným průchodem HLG (Hybrid Log Gamma) po budoucím upgrade. Kompatibilita s HDCP 2.2 na všech HDMI vstupech a současně 4K Ultra HD ochrana obsahu, zajistí využití s dalšími generacemi BD přehrávačů a ostatních zařízení s HDMI výstupem 4K UltraHD. Certifikace Imaging Science Foundation napovídá, že NR1608 disponuje kompletní sadou kalibračních nástrojů pro využití ISF techniky

Vestavěné Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay
NR1508 je vybavený vyspělým duálním anténním systémem pro streamování pomocí BT a WiFi. Airplay od Apple nabízí možnost poslouchat bezdrátově hudbu uloženou nebo streamovanou pomocí vašeho iPhone nebo iPodu/iPadu.

HEOS: perfektní řešení bezdrátového Multi-Room streamingu hudby
Díky vestavné HEOS technologii, NR1508 může sloužit jako klíčový komponent bezdrátového domácího multi room systému. Pomocí dalších HEOS reproduktorů můžete systém bez omezení rozšířovat a ovládat pohodlněě pomocí HEOS aplikace. K dispozici je samozřejmě několik režimů, od samostatného reproduktoru přes party mode,, kdy všechny repro hrají totéž.
NR1508 může přehrávat hned z několika streamovacích platforem včetně Spotify, TuneIn, SoundCloud, Tidal atd. a samozřejmě také za všeho telefonu nebo tabletu.

Marantz AVR Remote app
... pro iOS a Android smartphony a tablety nabízí kompletní možnost obsluhy síťových receiverů Marantz. V rámci obměny funkční výbavy přijímačů bylo upraveno také grafické a uživatelské rozhraní. Ovládajte zapnutí/vypnutí, hlasitost, vstupy i nastavení, nebo přepněte jedním stiskem do aplikace HEOS a ovládajte multi room reproduktory.

Hi-Res Audio
NR1608 vám umožní prozkoumávat neuvěřitelnou kvalitu vysokého rozlišení přes USB umístěné na předním panelu zařízení nebo ze síťových zdrojů, včetně možnosti dekódovat ALAC, FLAC a WAV až do 24-bit/192-kHz, stejně jako skladby v DSD 2.8MHz a 5.6MHz. Poslechu MP3 a jiných kompresních formátů také nic nebrání.

Jednoduché nastavení pomocí Audyssey MultEQ
Použitím měřícího mikrofonu a dodávaného stojánku změří fce. Audyssey MultEQ každý jednotlivý reproduktor a následně aplikuje komplikované DSP úpravy signálu tak, aby zvuk reproduktorů i akustika místnosti zněly co nejpřirozeněji, bez ohledu na značku reproduktorů a akustiku prostoru.
Audyssey Dynamic EQ pracuje s vyspělými psycho-acoustickými výpočty a nabízí čisté dialogy a širokoý frekvenční rozsah dokonce i při nízkých hlasitostech. Audyssey Dynamic Volume pak vyrovnává rozdíly v hlasitosti jednotlivých skladeb a zdrojů.

Dualní výstup pro sub
V případě použití jediného subwoofer je velmi důležité jeho umístění, kdežto pokud použijeme dvojici s odlišným umístěním, lze dosáhnout dramaticky lepšího výsledku.

Jednoduchá smart tlačítka
4 Smart volitelná funkční tlačítka na předním panelu a dálkovém ovládání rychle uloží požadované oblíbené nastavení a konfiguraci vstupu, hlasitosti, Audyssey atd, kterou můžete aktivovat stiskem jediného tlačítka.

Odkaz více než 60ti let existence
Marantz, založený roku 1953, má za sebou dlouhou a bohatou historii konstrukce přístrojů, které jsou vyhledávány milovníky hudby a kritickými posluchači z celého světa. A protože na hudbě nám opravdu záleží (Because Music Matters) i nový NR1608 v sobě nese tento odkaz.

Vícekanálový zvuk
DTS HD Master / DTS:X : o / -
DTS Neo:X / DTS Neural:X : - / -
Dolby TrueHD / Dolby Atmos : o / -
Dolby ProLogic Il / Dolby Surround : o / -
Auro 3D : -
Vicekanálové stereo : o
max. number of processing (preamp) channels : 5.1

Zdokonalení zvuku
Single Board Power Amplifier : -
Discrete Power Amplifier : 5
Copper plated chassis : -
Napájecí transformátor: toroidní / EL : EI
Topologie proudové zpětné vazby : -
Hyperdynamické zesilovací moduly (HDAM) : -
Technologie Pure Direct : o
Audio součásti vysoké kvality : -
Gold plated RCA terminals : -
Clock Jitter Reducer : -
Audyssey : MultEQ
Audyssey Dynamic EQ / Dynamic Volume : o / o
Audyssey LFC : -
Audyssey APP support : -
Compressed audio Enhancer: MDAX2 : o

Síť
HEOS Multiroom & Streaming : o
Lossy formats MP3 / WMA / AAC : o / o / o
Lossless formats FLAC / ALAC / WAV : o / o / o
Lossless formats: FLAC HD 192/24 / WAV 192/24 / ALAC 192/24 : o / o / o
DSD Audio Streaming : up to DSD5.6
FLAC HD 192/24 : o
WAV 192/24 : o
ALAC 192/24 : o
Gapless playback : o (FLAC, WAV, ALAC, DSD)
AirPlay audio streaming : o
Internet Radio : TuneIn
Spotify Connect* / Tidal* / Deezer* / others * : o / o / o / o
Compatible with Remote APP for Smart Phones : Android / iOS
Compatible with Remote APP for Tablets : Android / iOS/Amazon Kindle
Ethernet : o
WiFi : o
Bluetooth : o

HDMI
HDMI inputs back / front : 5 / 1
HDMI outputs main / zone : 1 / -
Video conversion Analog -> HDMI : -
Analogue to HDMI scaling : -
HDMI to HDMI scaling : -
GUI Overlay on HDMI : o
4k signal pass-through / scaling / GUI overlay : o / - / -
HDMI pass-though in standby mode : o
Picture adjust / Noise reduction : - / -
CEC : o
DSD Audio capability : -
Audio Return Channel : o
Auto LipSync : o

MULTIROOM / CI
HEOS Multiroom integrated : o
HDCP2.2 support : o
TV Sound grouping : o
Multiroom zones : -
Zone audio source: HDMI / opt, coax / Network, USB / analog : - / - / - / -
Zone audio output: speaker / preout : - / -
Zone HDMI output from HDMI source : -
IP control / RS232 control / Web control / App control : o / - / - / o
IR Flasher In : -
HDMI: 3D / 4K / CEC / ARC : o / o / o / o
Marantz remote bus : o
Enhanced ARC : -
DC Trigger output : -
Dolby Vision / HLG : o / o (update)

Ostatní
Automatická konfigurace reproduktorů pomocí mikrofonu : Audyssey MultEQ
FL Display : 1 line
Graphic User Interface - GUI : Hybrid GUI
ISF certification : -
GUI languages : 9
Setup Assistent : o
Smart Select : o
Firmware Update by Network / USB : o / o
Regulovatelná výhybka : o
Optimized Bass Redirection : o
Bass Sync : -
ECO Mode : o
Auto Power off : o
Sleep Timer : o

Vstupy/výstupy
Vstup / výstup kompozitního signálu : 3 / 1
Vstup / výstup kompozitního signálu : - / -
HDMI In / Out : 5+1 / 1
Multi-Room Video Out: Video / HDMI : - / -
Vstup / výstup analogového signálu : 3 / -
Vstup pro přenosku (MM) : -
Digitální výstupy: koaxiální / optické : 1 / 1
Výstup do více místností: analogový / digitální : - / -
Multichannel Pre Out : o (2.2)
Výstup pro subwoofer : 2
Vícekanálový vstup 7.1 kanálů : -
Reproduktorové svorky: zlacený šroub / běžný šroub : - / o
Number of speaker terminals : 5
Speaker A/B / Bi-amp drive / Multi-Room Speaker : -
Reproduktor A / B : -
Bi-amp drive : -
Reproduktorové svorky pro více místností : -
Přední vstupy: Audio / kompozitní videosignál / digitální signál (optický) / HDMI / USB : - / - / - / o / o
USB Audio / Vyrobeno pro iPod / Spolupracuje s iPhone : o / AirPlay / AirPlay
FM Tuner with RDS : o

Technické údaje
number of poweramps : 5
Výstupní výkon (8 ohmů, 20 Hz - 20 kHz, 0,08%, buzení 2 kanálů) : 50 W
Power Output (8 ohm, 20 Hz - 20 kHz, 0.05% 2ch Drive) : -
Výstupní výkon (6 ohmů, 1 Hz, 0,7%, buzení 2 kanálů) : 60 W
Power Output (6 ohm, 1 kHz, 1% 1ch Drive) : 85 W

Všeobecné
Dostupná barevná provedení: zlatá / stříbrná / černá / stříbrná-zlatá : - / - / o / o
Kovový přední panel : -
Systémový dálkový ovladač : RC033SR
Programovatelný / učitelný / LCD displej : - / - / -
Příkon ve W : 180
Power consumption No-Sound (ECO on / off) in W : 25 W / 35 W
Příkon v pohotovostním režimu ve W : 0.2
CEC Standby Consumption in W : 0.5
Network Control On Consumption in W : 3.7
Maximum Dimensions : 440 x 376 x 105
Hmotnost v kg : 8.2
 

Odkaz na web výrobceYouTube odkaz

  • Nevíte si rady s výběrem?
  • Nevíte co, kde a jak?
  • Nemáte jasno v tom, či onom?

Pak využijte naší služby "šijeme sestavy na míru" !!

Upřesněte nám své představy a vize, případně finanční limity a my vám navrhneme hned několik variant sestav k posouzení, které budou přesně kopírovat vaše nároky a představy a usnadní vám tak další krok ve výběru.
Vždy existuje několik různých kvalitativních variant a tak si můžete za jedny peníze pořídit pouze průměrnou kvalitu, nebo vám za tytéž peníze můžeme navrhnout hned několik, i výrazně lepších, řešení.

Budete-li chtít, poradíme, posloužíme, zabalíme - prostě "Ušijeme Vám sestavu na míru" :-)
Už to děláme od roku 1999 - tak víme jak na to :-)


Hi-Fi na splátky

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma

Váš košík

Košík je prázdný

Napište nám

... nebo na email: hifiporadna (zavináč) hifiporadna.cz

Novinky v Hi-Fi marketu

  •  Sledujte Novinky, Zprávy & Tipy na našem Facebooku!

Sledujte naše Novinky na Facebooku

Newsletter - odběr novinek

Doprava na Slovensko