PIONEER VSX-832 + HDMI kabel ZDARMA

Kód zboží: PIONEERVSX832
Doprava ZDARMA
5.1-kanálový síťový AV přijímač s Dolby Atmos. DTS: X
  • Dostupnost: 1-3 dny
  • Záruka:24 měs.

PIONEER VSX-832 + HDMI kabel ZDARMA

5.1-kanálový síťový AV přijímač s Dolby Atmos. 5x130 W, plnohodnotné streamování, Dolby Atmos a dts: X s Surround Enhancer, 4K Ultra HD, video měřítko, 4 porty HDMI, HDCP 2.2, přehrávání zvuku ve vysokém rozlišení, díky nově vyvinutému systému Surround Enhancer nepotřebuje zadní reproduktor při použití reproduktorů "Dolby Atmos Enabled" lze trojrozměrný zvuk nového formátu zvuku vytvářet pouze pomocí dvou předních a jednoho středového reproduktoru. VSX-832 se 4 HDMI vstupy je připraven pro budoucí video formát UltraHD 4K (60p, 4: 4: 4, 24bitový) se všemi rozšířeními HDR - takže vaše domácí kino zůstane state-of-the-art pro příští generace přístrojů. Video funkce: Ultra HD Pass-through s HDCP 2.2 (4K/60p/4:4:4/24-bit, 4K/24p/4:4:4/36-bit, 4K/60p/4:2:0/36-bit), HDR10 and BT.2020 podpora, Dolby Vision, Ultra HD Upscaling (1080p 4K), 3D Ready (Blu-ray Disc™, Broadcast, and Games), Deep Colour (36-bit), “x.v.Colour”, Síťové funkce: audio s FireConnect, Chromecast vestavěný *(po firmware), připraveno pro DTS Play-Fi, Certifikováno společností Apple AirPlay, Spotify®, TIDAL, Deezer a Pandora Music-Streaming Services, Internetové rádio TuneIn, Přehrávání zvukového souboru Hi-Res přes USB / síť, • Až 192 kHz / 24 bit ALAC, AIFF, FLAC, WAV, • 5,6 / 2,8 MHz přehrávání DSD (kromě bezdrátové sítě LAN), • Přehrávání Dolby® TrueHD (pouze přes USB), Zabudovaný Wi-Fi® (Dual Band 5 GHz / 2,4 GHz), Zabudovaná bezdrátová technologie Bluetooth® (verze: 4.1, profil: A2DP/AVRCP, kodek: SBC / AAC), doporučené spojení s Multi-room reproduktory MRX-3 a MRX-5, rozměry produktu 435 x 173 x 320.5 mm, hmotnost 8,6kg.

  • Barva: černá, stříbrná.
    (barvu upřesníte v obj.košíku v poli Komentáře)


DOLBY ATMOS A ULTRA-HD – PROSTOR NAPLNĚNÝ ŽIVOUCÍM ZVUKEM
5.1-kanálový receiver Pioneer VSX-832 s výkonnými zesilovači koncepce Direct Energy je připraven proměnit váš obývací pokoj na kino Dolby Atmos. Díky nově vyvinuté funkci Surround Enhancer ani nepotřebuje zadní reproduktory. Pomocí reproduktorů "Dolby Atmos Enabled" totiž dokáže produkovat obklopující, trojrozměrný zvuk nového audio formátu, založeného na objektech, který je vytvořen pouze za pomocí dvou předních a jednoho středového reproduktoru. Receiver VSX-832 samozřejmě podporuje i běžné reproduktorové systémy 5.1. Receiver VSX-832 je vybaven čtyřmi vstupy HDMI je připraven i pro budoucí video formát UltraHD 4K (60p, 4:4:4, 24-bit) s rozšířením dynamiky HDR, takže vaše domácí kino zůstane nejmodernějším zařízením i v následujících letech.
Pokud nemáte vlastní hudební zdroje, nevadí. Nemusíte připojovat žádné přehrávače, a receiver VSX-832 vám přesto poslech hudby umožní. To proto, že jsou do něj integrovány streamingové služby Spotify, Tidal a Deezer. Lokálně uloženou hudbu můžete přehrávat přes Wi-Fi, Bluetooth, AirPlay a po aktualizaci firmwaru také přes Chromecast nebo PlayFi – zkrátka receiver VSX-832 vám dokáže vždy nabídnout tu správnou streamingovou technologii – pro libovolný formát souborů, pro jakýkoliv smartphon, tablet nebo počítač, a pro všechny typy síťových úložišť. Ať už se těšíte na přehrávání filmů nebo hudby ve špičkové kvalitě, receiver VSX-832 splní vaše jakékoliv přání.

DVOU-PÁSMOVÁ WI-FI A BLUETOOTH
Díky stabilnímu bezdrátovému připojení přes rozhraní Wi-Fi 5 GHz/2.4 GHz můžete zvuk streamovat z mobilního telefonu, notebooku a PC. Aplikace Pioneer Remote App spravuje vaši hudbu, uloženou ve všech zařízeních a na síťových úložištích a přes snadno ovladatelnou knihovnu, společně s přístupem k dostupným streamingovým službám, kdy vám nabídne nepřeberné možnosti a ohromující výběr hudby. Bezdrátová technologie Bluetooth spolu s aplikací Pioneer Remote App nabízí také komfortní ovládání pro přenos zvuku do vašeho zábavního systému.

REPRODUKTORY MRX PRO MULTI-ROOM
K dispozici jsou také volitelné multi-room reproduktory MRX-3 (černý a bílý) a MRX-5 (černý a bílý).

APLIKACE PIONEER REMOTE APP – READY
Užijte si naprosto bezproblémové ovládání z vašeho oblíbeného zařízení. Pomocí bezplatné aplikace Pioneer Remote app můžete používat vaše zařízení iPad/iPhone/iPod touch nebo smartphon s Androidem. Váš smartphon můžete použít, například, pro ovládání bezdrátového reproduktoru nebo pro přehrávání skladeb, uložených ve smartphonu. Pomocí této aplikace můžete také vybírat internetové rozhlasové stanice a přehrávat skladby z mediálního serveru.

BEZDRÁTOVÉ MULTI-ROOM AUDIO
FlareConnect umožňuje sdílení zvuku ze sítě a externích audio vstupních zdrojů mezi kompatibilními komponenty. Užijte si jednoduše multiroom přehrávání LP záznamů, CD disků, síťových hudebních služeb a dalších podporovaných komponent a systémů reproduktorů. Výběr hudby, seskupování reproduktorů a správa přehrávání v domácnosti jsou vestavěny do aplikace Pioneer Remote App.

DTS:X
DTS: X je audio kodek DTS příští generace, kdy je použita technologie zvuku založeného na objektech, což uživateli poskytuje nové a interaktivní zvukové zážitky. Vzhledem k tomu, že systém DTS:X dokáže automaticky přizpůsobit zvuk existujícím kanálům a systému reproduktorů, v tomto případě není zapotřebí žádné specifické uspořádání reproduktorů. Zažijte úchvatnou zvukovou scénu s neuvěřitelně bohatým a živým zvukem!

REFLEX OPTIMIZER
Pokud používáte reproduktory s podporou funkce Dolby Atmos, zvuk s vysokou směrovostí se k vám odráží od stropu, zatímco zvuk s nízkou směrovostí se k vašim uším dostane přímo. Jeho odlišné cesty způsobují fázový posun, což může způsobit, že je zvuk vnímám nepříjemně. Reflex Optimizer využívá technologii Phase Control, tento posun upravuje a zlepšuje lokalizaci zvukových obrazů vyrovnáním frekvencí s frekvencemi podlahových reproduktorů, což vytváří ideální prostředí pro reprodukci.

DALŠÍ GENERACE VIDEO STANDARDŮ – READY
Podpora pass-through pro HDR10 a Dolby Vision. Po připojení zdrojového zařízení si můžete tyto nejnovější video standardy vychutnat na kompatibilním displeji. A navíc, všechny HDMI terminály podporují 4K, BT.2020 a HDCP 2.2, takže při upgrade na nová zařízení nebudete mít žádný problém.

MCACC AUTO ROOM TUNING
Automatické vyladění zvuku podle akustiky prostoru. Vytvořte si optimální akustické prostředí pomocí funkce MCACC (Multi-Channel Acoustic Calibration System) od společnosti Pioneer – funkce vyvinuté s odbornými znalostmi profesionálních nahrávacích studií. S vlastním mikrofonem systém automaticky kompenzuje rozdíly ve velikosti a vzdálenosti reproduktorů a automaticky vyrovnává odezvu.

VESTAVĚNÝ CHROMECAST
AV receiver VSX-832 obsahuje vestavěný Chromecast, takže pro streamování vaší oblíbené hudby, rádia nebo podcastů do přehrávače můžete používat mobilní zařízení. Zvuk můžete ovládat odkudkoliv v domě pomocí nainstalovaných aplikací podporujících Chromecast – z vašeho osobního zařízení, jako je iPhone, iPad, z Android telefonu či tabletu, notebooku Mac a Windows či Chromebooku™. Objevte aplikace podporující Chromecast na: google.com/cast/apps. ogo Chromecast je ochranná známka společnosti Google Inc.

DTS PLAY-FI
DTS Play-Fi bezdrátově streamuje veškerý zvukový obsah z jakéhokoli kompatibilního mobilního zařízení do audio systémů, kompatibilních s DTS Play-Fi, a ve vaší domácnosti vytvoří multi-room systém. Pomocí DTS Play-Fi můžete streamovat různé zdroje na různé reproduktory.

DOLBY ATMOS PRO 3.1.2CH S FUNKCÍ SURROUND ENHANCER
Tento produkt podporuje až 3.1.2ch Dolby Atmos. Funkce Surround Enhancer, vyvinutá společností Dolby Laboratories, Inc., je technologie virtuálních reproduktorů, založená na funkci Head-Related Transfer Function (HRTF). Díky DSP poskytují virtuální surround reproduktory zvuk, který obvykle pochází z běžných surround reproduktorů. Obsah 3.1.2ch je virtuálně rozšířen na 5.1.2ch, čímž dojde k vytvoření 3D prostorového zvukového pole. Různé zvukové formáty v širokém zvukovém poli (Surround Enhancer a Dolby Atmos) tak mohou využívat dokonce i ti uživatelé, kteří mají problém s instalací zadních surround reproduktorů.

ZVUKOVÉ VLASTNOSTI
Kanály: 5
Typ zesílení: Direct Energy
130 W / kanál (6 ohmů, 1 kHz, THD 1,0%, 1 kanál řízený)
Dolby Atmos pro 3.1.2ch / Dolby Surround
Surround Enhancer
DTS:X/DTS Neural:X
Reflex Optimizer
Dolby TrueHD / Dolby Digital Plus
DTS-HD Master Audio / DTS-HD High Resolution Audio / DTS 96/24 / DTS-ES / DTS-HD Express
Přehrávání DSD disků (SACD) přes HDMI (2.8 MHz / 5.1 kanálů, 2 kanály)
Engine: Digital Core Engine s logickými obvody (čtyřjádrový) x1
DAC: 384 kHz/32-bit (AK4438)
HDMI Audio Return Channel (ARC)
Automatická kalibrace MCACC Auto Room Tuning
:: Phase Control
:: Ekvalizér subwooferu
:: Advanced Sound Retriever (2ch)
Pokročilé režimy Advanced Surround: Classical, Unplugged, Entertainment Show, Drama, Advanced Game, Action, Rock/Pop, Sports, Extended Stereo, Extended Mono, Front Stage Surround Advance
AM/FM tuner, 40 předvoleb

VIDEO VLASTNOSTI
Ultra HD Pass-through s HDCP 2.2 (4K/60p/4:4:4/24-bit, 4K/24p/4:4:4/36-bit, 4K/60p/4:2:0/36-bit)
Podpora HDR10 a BT.2020
Dolby Vision: kompatibilní
Upscaling Ultra HD (1080p 4K)
3D Ready (Blu-ray Disc, vysílání a hry)
Deep Color (36-bit), “x.v.Color”

SÍŤOVÉ FUNKCE
Celkové domácí audio s FlareConnect
Chromecast: Vestavěný
DTS Play-Fi: Ready
Apple AirPlay Certified
Hudební služby Spotify, TIDAL, Deezer, a Pandora: Ready
Internetové rádio s TuneIn
Vestavěná Wi-Fi (2-pásmová 5 GHz / 2.4 GHz)
Vestavěná bezdrátová technologie Bluetooth (Verze: 4.1, Profil: A2DP/AVRCP, Kodek: SBC/AAC)
Přehrávání Hi-Res Audio přes USB/síť
:: Až 192 kHz/24-bit ALAC, AIFF, FLAC, WAV
:: DSD přehrávání 5.6/2.8 MHz (kromě bezdrátové sítě LAN)
:: Přehrávání Dolby TrueHD (pouze přes USB)

PROVOZNÍ FUNKCE
Pracuje s aplikací Pioneer Remote App (iOS / Android) pro multi-room ovládání a streaming po síti
GUI s nabídkou Nastavení systému / sítě
Automatické vypnutí v pohotovostním režimu HDMI Standby Through
Časovač vypnutí
Uživatelsky přívětivé a jednoduché dálkové ovládání

PŘIPOJENÍ
Přední terminály
USB vstup 1x pro USB disk
Vstup pro instalační mikrofon MCACC Setup MIC
Audio vstup 1x (mini stereo jack)
Phones výstup 1x

Zadní terminály
HDMI vstup 4x (4 přiřaditelné)
HDMI výstup 1x
Ethernet vstup 1x
USB vstup 1x pro USB disk
AV vstup (kompozitní) 2x (přiřaditelné)
Digitální koaxiální vstup 1x (přiřaditelný)
Digitální optický vstup 1x (přiřaditelný)
Výstup pro subwoofer 1x (Pre Out)
Reproduktorové výstupy: 5 kanálů (FRONT, CENTER, SURROUND)
Anténní vstup FM/AM

ROZMĚRY & HMOTNOST
Rozměry (š x v x h): 435 x 173 x 320.5 mm
Hmotnost: 8,6 kg

Odkaz na web výrobceYouTube odkaz

  • Nevíte si rady s výběrem?
  • Nevíte co, kde a jak?
  • Nemáte jasno v tom, či onom?

Pak využijte naší služby "šijeme sestavy na míru" !!

Upřesněte nám své představy a vize, případně finanční limity a my vám navrhneme hned několik variant sestav k posouzení, které budou přesně kopírovat vaše nároky a představy a usnadní vám tak další krok ve výběru.
Vždy existuje několik různých kvalitativních variant a tak si můžete za jedny peníze pořídit pouze průměrnou kvalitu, nebo vám za tytéž peníze můžeme navrhnout hned několik, i výrazně lepších, řešení.

Budete-li chtít, poradíme, posloužíme, zabalíme - prostě "Ušijeme Vám sestavu na míru" :-)
Už to děláme od roku 1999 - tak víme jak na to :-)


Hi-Fi na splátky

Doprava ZDARMA

Doprava zdarma

Váš košík

Košík je prázdný

Napište nám

... nebo na email: hifiporadna (zavináč) hifiporadna.cz

Novinky v Hi-Fi marketu

  •  Sledujte Novinky, Zprávy & Tipy na našem Facebooku!

Sledujte naše Novinky na Facebooku

Newsletter - odběr novinek

Doprava na Slovensko